5. veebruar 2009

Võimlemisriiete kotidMa ei tea, kuidas teistes lasteaedades võimlemisriiete hoiu probleem on lahendatud. Meil sügisel igaüks tõi kilekotiga, millel nimi peal oma võimlemisriided ja meie siis hoidsime kõiki suures kastis. Jama aga selles, et mõnel oli imeõhukeses kotikeses ning lapsed ise kippusid neid ära lõhkuma ja kilekotis ikkagi riided ei hinga, mis on peale sellist tundi riietele hädavajalik. Võtsin siis plaani riidest kotid kõigile. Soetasin Vunderist kotid, tegin katsetused ka salvrätitehnikas, aga kott tundus ikkagi liigsuur paari riideeseme jaoks ja nii ma siis täna võtsin end kokku ja vuristasin masinaga kolmest küljest need vähe väiksemateks. Ja peale nimed ning lapsemeelsed pildid tekstiilimarkeriga. Pildil need veel kuivamas ja ootamas kuuma triikrauda kinnitamiseks. Vähemalt said tehtud ja endal nüüd tööl lihtsam.


Markus ja Kärt said seega kumbki endale kaks kotti salvrätitehnikas, millega nad lubasid hakata vanavanematel külas käima ja teadagi topitakse need mänguasju silmini täis :)))


6 kommentaari:

P6rgukiz ütles ...

Täitsa lahedad kotid on :) Ja eks ta õige ole, riided ei hinga kilekotis.
Tubli ja asjalik Sina :)

Kristi ütles ...

Hästi armsad! Huvipärast küsiksin salvrätitehnika kohta. Kuidas sa seda teed? Puust ja punaselt palun :-D Mul hakkas ka nimelt isu tekkima. Mõtlen siin meespere meestepäevaks üllatada (mul nimelt tsikliga salvrätikud olemas :-D)Missugune alusriie peab olema- kas ainult linane sobib?

Sirts ütles ...

Palju vahvaid kotte!
Kas see salvrätikutehnika püsib ikka peale pesu ka alles? ;)

Kadri ütles ...

Kristi, loe sellelt lehelt, tegin sama firma lakiga http://www.vunder.ee/kataloog/failid/434.pdf potska maksab u 40.-
Sirts, tead ega ma pole pesus katsetanud seda ausalt öelda veel, aga väiksemad asjad jäävad paremini kinni, suurtel nagu need kiisuga mul kippusid mõned kohad nö lahti jääma kuigi katsin isegi hiljem uuesti üle

NELLY ütles ...

Kus teie rühmas on ikka nimesid! Mõnda pole elus kuulnudki ja ei saagi aru kas poisi või tüdruku.
Meil aga lasteaias on võimlemisriided kenasti kappides. Igal lapsel ju nimeline kapp ja siis ei lähe need ka sassi.

Kristi ütles ...

Anselm- on see poisi nimi? Väga omapärane- teised olid arusaadavad minu jaoks. Hakkan ka katsetama seda uut tehnikat. Isegi küünlaod saab selle tehnikaga teha- eile näidati "Hooajas". Põnev!